تماس با ما
TEL: + 86-755-89925302
فکس: + 86-755-89929806
پست الکترونیکی: sales@biadicable.com
آدرس: 1-5 طبقه، ساختمان شماره 2، پارک صنعتی Tonglixing، شماره 8 Lanzhu East Road، Pingshan، شنژن، گوانگدونگ
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
کابل ایزوله XLPE
Nov 06, 2018

تعریف

کابل ایزوله شده XLPE یک روش شیمیایی یا فیزیکی است که مولکولهای پلی اتیلن را از یک ساختار مولکولی خطی به ساختار شبکه اصلی تبدیل می کند، یعنی پلی اتیلن ترموپلاستی به یک پلی اتیلن متقاطع ترموکوپل تبدیل می شود و در نتیجه به طور قابل توجهی بهبود می یابد. مقاومت در برابر حرارت و خواص مکانیکی، کاهش انقباض آن، ایجاد آن بعد از گرمایش، ذوب شدن و حفظ خواص الکتریکی عالی.


مزیت

1. مقاومت حرارت: XLPE با ساختار مش مقاوم در برابر حرارت عالی است. این تجزیه نمیشود و کربنیزاسیون زیر 300 درجه سانتیگراد است. دمای کار طولانی مدت می تواند به 90 درجه سانتیگراد برسد و زندگی حرارتی می تواند به 40 سال برسد.


2. عملکرد عایق: XLPE ویژگی های عایق خوب PE را حفظ می کند و مقاومت عایق را افزایش می دهد. مفاصل از دست دادن دی الکتریک کوچک است و تحت تاثیر دما نیست.


3. ویژگی های مکانیکی: سختی، سختی، مقاومت به سایش و مقاومت به ضربه XLPE به دلیل ایجاد پیوندهای شیمیایی جدید بین ماکرومولکول ها بهبود یافته است، بنابراین برای کاستی های PE مقاوم در برابر استرس زیست محیطی و ترک خوردگی مواجه شده است.


4. مقاومت شیمیایی: XLPE دارای مقاومت قوی اسیدی و قلیایی و مقاومت در برابر روغن است. محصولات احتراق آن عمدتا آب و دی اکسید کربن هستند که به محیط زیست کمتر آسیب می رسانند و نیازهای ایمنی مدرن را برآورده می کنند.


کاربرد

کابل ایزوله XLPE مناسب برای شبکه های توزیع، تجهیزات صنعتی و یا دیگر مناطق نیاز به برق بزرگ است. این برای خطوط انتقال و خطوط توزیع برق ثابت با ولتاژ AC 50Hz و ولتاژ نامی = ~ 6kV ~ 35kV استفاده می شود. تابع اصلی انتقال انرژی الکتریکی است.