تماس با ما
TEL: + 86-755-89925302
فکس: + 86-755-89929806
پست الکترونیکی: sales@biadicable.com
آدرس: 1-5 طبقه، ساختمان شماره 2، پارک صنعتی Tonglixing، شماره 8 Lanzhu East Road، Pingshan، شنژن، گوانگدونگ
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چه استانداردهای صنعت کابل داده شما آزمایش می کنید؟
Nov 01, 2018

به عنوان نصب و ادغام کابل داده به طور فزاینده ای در مکان های مسکونی تبدیل شده است، مهم است که یک تستر عملکرد را انتخاب کنید که بر عهده استانداردهای صنعت مناسب است.


شما احتمالا شنیده اید که شما نیاز به خرید یک مقدماتی دارید. با این حال، ممکن است شگفت زده شوید بدانید که کابل کشی داده ها عملکرد خود را به استانداردهای بین المللی اثبات نمی کند.


معیارهای آزمون مجذور مبهم است


رأی دهندگان به استاندارد و جامع شناخته می شوند. معیارهای واجد شرایط صرفا این است که سازنده یک سازنده معتقد است که آنها باید باشند. این به طور کامل به سازنده باقی مانده است تا تصمیم بگیرد که چگونه محصول خود را 'واجد شرایط' کابل، بنابراین اندازه گیری عملکرد می تواند بین مارک های تستر کابل مختلف متفاوت باشد.


اگر چه تست واجد شرایط بودن در استاندارد TIA-570 برای کابل کشی مسکونی ظاهر می شود، هیچ تعریفی در مورد اینکه چه چیزی باید در معرض آزمون واجد شرایط باشد، وجود ندارد. این بدان معنی است که Qualifiers پارامترهای مشابه را اندازه گیری نمیکنند یا گزارش نمیدهند و میتوانند نتایج مشابهی را در رابطه با کابل کشی مشابه به وجود بیاورند و اعتبار آزمون را خراب کنند.


این بسیار متفاوت با استانداردهای سری TIA-568 برای تاسیسات غیر مسکونی است که دقیقا دقیقا همان چیزی است که کابل کشی مورد آزمایش قرار گرفته است و چگونگی انجام این کار باید انجام شود.


پس چگونه می توان عملکرد یک کابل کشی داده کاوی را اثبات کرد؟


ما از استاندارد استاندارد IEEE 802.3ab برای گیگابیت اترنت به عنوان راهنمایی برای آزمایشکنندگان انتقال داده استفاده می کنیم. با استفاده از این استاندارد، محدودیت عبور / شکست ناپذیری که کلاینت های کابل ارائه می دهند حذف می کند. تست های شبکه و کابل ما مقدار مشخصی از داده ها را از طریق کابل یا لینک فعال فعال می فرستند و نتایج و خطاها را با اقدامات دقیق در استاندارد IEEE گزارش می دهند.


با تطبیق و پیشبرد الزامات TIA-570، تست انتقال شبکه به نصب کننده ها و انتگرال ها کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که تاسیسات مس و فیبر به یک استاندارد استثنایی تحویل داده می شوند.


اگر یک شغل نیاز به نصب، تعمیر و نگهداری یا کابل کشی کابل های عیب یابی، یا شبکه های اترنت، این تست انتقال شبکه، اثبات عملکرد تا میزان انتقال Gigabit Ethernet را نشان می دهد. این که آیا شما یک پیمانکار برق، نصب کننده کابل، تکنسین شبکه یا یکپارچه سازی سیستم هستید، با گزارش های آزمایشگاهی تولید شده به الزامات دقیق استاندارد IEEE 802.3ab. تضمین می کند که استانداردهای آزمون IEEE 802.3ab بر روی گزارش های آزمایش تایید شده است، و به اطمینان مشتریان خود اطمینان می دهد که نتایج آزمایش ها مطابقت دارد. از https://www.idealnetworks.net/UK/EN/Support/Software.aspx بازدید کنید تا بهروزرسانی را برای آزمایش بدون سیم بدون نیاز به اینترنت دانلود کنید.


برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات مربوط به کابل، به www.biadi-cable.com مراجعه کنید یا با ما در sales@biadicable.com تماس بگیرید.