تماس با ما
TEL: + 86-755-89925302
فکس: + 86-755-89929806
پست الکترونیکی: sales@biadicable.com
آدرس: 1-5 طبقه، ساختمان شماره 2، پارک صنعتی Tonglixing، شماره 8 Lanzhu East Road، Pingshan، شنژن، گوانگدونگ
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه می توان کابل پچ کابل را جمع کرد
Nov 05, 2018

جفت پیچ خورده کابل LAN اغلب در خانه و دفتر ما استفاده می شود. این شامل دو سیم مسی با یک لایه PE عایق است. دو سیم مسی عایق شده با یک چگالی خاص پیچیده شده و موج الکتریکی که توسط هر سیم در فرستادن تابش می شود توسط موج الکتریکی منتشر شده از سیم دیگر لغو می شود، در نتیجه می تواند به طور موثر میزان دخالت سیگنال را کاهش دهد. در زیر چگونگی جمع آوری کابل اترنت و سر کریستال است.


مواد را آماده کنید: کابل اترنت جفت پیچ خورده، رابط RJ45، گیره کابل LAN، انبردست انبر.


1. کابل را که طول سیم را برآورده می کند برش دهید، از یک گیره کابل کشی جفت پیچ استفاده کنید تا یک انتهای کابل Cat5e قطع شود، سپس انتهای کمر را به گیره کابل که در شکاف سیم سلب شده استفاده می شود، قرار دهید. توجه داشته باشید که کابل نمی تواند خم شود


2. کمی ابزار کمکی را بچرخانید و آن را به آرامی چرخانید (به هسته سیم آسیب نمی رساند، زیرا فاصله ای بین دو تیغه سیمی وجود دارد). اجازه دهید چاقو لایه محافظ کابل LAN را قطع کرده و آن را بردارید. البته، برای پاک کردن لایه محافظ، یک ابزار سلب کردن خاص نیز استفاده می شود. توجه داشته باشید: طول سلب باید دقیقا طول کریستال سر باشد، که می تواند به طور موثر از مشکل ناشی از سلب کردن بیش از حد طولانی یا بیش از حد کوتاه جلوگیری کند.


3. پس از لایه برداری از پوسته، می توانید 4 جفت سیم 8 هسته کابل جفت پیچ خورده را ببینید و رنگ هر جفت متفاوت است. رنگ چهار هسته پر رنگ: قهوه ای، نارنجی، سبز و آبی است.


4. هر جفت کابل که در هم تنیده شده اند را جدا کنید. پس از انحلال، چندین مجموعه از کابل ها مطابق با قوانین مرتب شده و مرتب می شوند. کابل ها باید تا حد ممکن صاف شوند و کابل ها باید صاف باشند. روش صاف کردن کابل نیز بسیار ساده است. از دو دست استفاده کنید تا کابل را درک کنید و سپس دو جهت مخالف را اعمال کنید و آن را به بالا و پایین بکشید.


5. پس از مرتب کردن کابل به منظور و صاف کردن آنها، شما باید آنها را به دقت بررسی کنید و سپس قطعات کابل را با برش های برش برش انبر میله های برش را قطع کنید.


12


6. کابل پایان داده را به اتصال RJ45 وارد کنید. توجه داشته باشید که سر کریستال یک طرف چشمه ورق قالب گیری به سمت پایین است و طرف پین به سمت بالا است، به طوری که یک انتهای پین از جهت خود دفاعی است و یک انتهای سوراخ مربع به خودی خود ظاهر می شود. در این زمان، سمت چپ، اولین پایه است و راست ترین پایه هشتم است و بقیه به ترتیب مرتب شده اند.


توجه: هنگام برش، باید آن را به صورت افقی وارد کنید، در غیر این صورت طول کابل بر روی تماس طبیعی بین کابل و سر کریستال تاثیر می گذارد. اگر لایه محافظ خیلی زود از پوست برداشته شود، سیم نازک را می توان در اینجا کوتاه کرد، و بخشی که لایه محافظ خارجی را از بین می برد، حدود 15 میلی متر است که به اندازه کافی برای قرار دادن سیمهای نازک در شیارهای سیم مناسب است. اگر بخش بیش از حد طول بکشد، با توجه به اینکه کابل دیگر پیچ خورده است، تداخل افزایش می یابد. در مرحله دوم، کابل ممکن است در برابر غلاف فشار نیافته باشد، که ممکن است باعث شود کابل از سر کریستال بیرون بیاید و موجب تماس ضعیف یا حتی قطع خط شود. قبل از مرحله نهایی چفت شدن، شما می توانید از بالای سر کریستال را بررسی کنید تا ببیند آیا هر مجموعه ای از کابل ها در انتهای سر کریستال قرار دارد.


7. مطبوعات خط. قبل از قدم نهایی فشار دادن خط، می توانید از بالای سر کریستال چک کنید تا ببینید کدام یک از کابل ها به انتهای سر کریستال نزدیک است. شما می توانید سر کریستال را به شیار 8P انبردست انعطاف پذیر پس از تایید وارد کنید. پس از قرار دادن سر کریستال، انجماد سیم را محکم نگه دارید. اگر قدرت کافی نیست، می توانید از هر دو دست برای فشار دادن استفاده کنید و پس از اعمال زور، کمی "بوق" شنیده می شود.


8. پس از شستشو، پین ها در خارج از سر کریستال به کریستال فشرده شده و سر داخل است و دستکش پلاستیکی در قسمت پایین سر کریستال نیز بر روی لایه محافظ خاکستری سیم قرار می گیرد. در این مرحله سر کریستال به پایان رسیده است.


از طریق معرفی فوق العاده مفصل، شما باید درک خاصی از نحوه ساخت کابل کابل پچ را داشته باشید.

یک جفت: نه